Produkty

Princip tisku je stále stejný, přesto Vám pro každou příležitost vyrobíme jiný druh tiskoviny. Zavolejte nám a dohodneme se, co přesně pro Vás můžeme vyrobit. Nejčastěji naše výrobky dělíme do následujících tří skupin.

Noviny

Není nic staršího než včerejší noviny? Proto již dnes vytiskneme ty zítřejší. Pro někoho je četba novin rituálem, symbolem. Pro nás řemeslem, ze kterého naše tiskárna vzešla. Ale ano, ty nejžhavější aktuality si i my přečteme na internetu. Nic ale nenahradí ten pocit, když si ráno otevřeme čerstvé noviny. My papíru věříme.

Časopisy a magazíny

Jsou situace, kdy je potřeba tištěný obsah zabalit do luxusnější podoby. Ze skladu vybereme některý z kvalitních bělených papírů. Pro čistý vzhled odřízneme všechny technologické značky a punktury. Přišijeme pevnou obálku z tužšího papíru a dokončíme zpracování tak, jak se Vám bude líbit. Časopis je dnešním králem mezi tištěnými výrobky, prezentujte se na úrovni a úspěch máte na dosah ruky – s námi výhodně.

Letáky

Dejte o sobě vědět! Prezentovat své produkty je základ úspěchu. Naše rotačky jsou připraveny rychle vyrobit neomezené množství Vašich letáků. Nesmí na prospektu zůstat „novinové“ nepotištěné okraje? Potřebujete tisknout na spad? Potřebujete snížit hmotnost letáku a ušetřit na distribuci? Přebytečnou plochu během výroby ořízneme.

Křížovky

Pokoušeli jste se někdy psát na lesklý papír? Nebojte se, luštit lze mnohem snáze - naše papíry jsou pro křížovky jako dělané. Snadno se na ně píše, snadno se gumuje. I to je důvod, proč velcí a tradiční křížovkáři tisknou u nás. Lesklý papír? Ten patří leda tak na obálku.

Provozní deníky

Společnost Mafraprint vydává jako první na českém trhu nové provozní deníky na vyhrazená elektrická, plynová, tlaková, zdvihací a strojní zařízení včetně deníku kotelen. Provozní deníky jsou reakcí na zákon č. 250/2021 Sb. a nové Nařízení vlády č. 190, 191, 192, 193 a 194/2022 Sb., kdy došlo k zásadním změnám podmínek provozování VTZ z pohledu provozní dokumentace. Provozní deník byl vytvořen ve spolupráci MAFRA a. s., Inspekčním orgánem Mostecké montážní a AGF IA&EC SSC TLS (AGROFERT Shared Service Center pro Technický legislativní servis). Objednávat lze na e-mailové adrese provoznideniky@mafraprint.cz

PRAHA
Tiskařská 2
108 00 Praha 10
Tel.: 225 068 109

Zobrazit na mapě

OLOMOUC
Pavelkova 7
772 11 Olomouc
Tel.: 583 803 112

Zobrazit na mapě