Služby

Vlastním tiskem výroba Vašeho produktu zdaleka nekončí. Právě naopak. Po tiskovém procesu je v tiskárnách MAFRAPRINT nachystána celá řada dalších technologií a kolegů, jenž umí z Vašeho produktu udělat něco víc, než jen obyčejnou tiskovinu.

Vkládání

Díky možnosti vkladu až 3 dalších produktů, například reklamních letáků a magazínů různých formátů, dovnitř hlavního produktu získává Vaše tiskovina další prostor, jak zaujmout čtenáře a rozšířit možnosti spolupráce pro Vaše inzerenty.

Lepení

Na titulní stranu Vašeho produktu dokážeme na téměř libovolné místo nalepit pomocí tavného lepidla inzertní štítek formátu A6 nebo A7. Toto řešení přináší našim zákazníkům zajímavou možnost, jak ještě více zatraktivnit inzertní plochu propagované akce či produktu.

Šití

Produkty tabloidního formátu dokážeme bezprostředně po tisku opatřit ve hřbetu šitou vazbou - V1 - pomocí dvou kovových skobek, čímž Váš produkt nabývá ještě více na kompaktnosti.

Ořez

Nelíbí se Vám „novinové“ okraje nebo chcete dosáhnout jiného než základního formátu? Pomocí ořezu tiskoviny až ze tří stran jsme schopni tohoto dosáhnout. Díky této možnosti se Vám otvírá nový prostor, jak nabídnout specifický produkt a na trhu se tak odlišit od Vaší konkurence.

Balení do fólie

Pro vyšší ochranu a případný komfort manipulace s produkty umíme Vaše naštosované tiskoviny zabalit do čiré ochranné fólie.

Páskování

Pro snadnější manipulaci či rozlišení počtu magazínů nám naše technologie umožňuje páskování těchto štosů o téměř libovolné velikosti pomocí papírové nebo plastikové pásky. A to jak jedním směrem, tak i křížem.

Adresní příprava

S ohledem na další distribuci Vašich produktů jsme schopni vytvořit paletové štítky a adresní štítky pro jednotlivé balíky a následně je těmito dle potřeby při expedici opatřit.

Doprava

V případě, že si zákazník nemůže či nechce své hotové produkty vyzvednout přímo v jedné z našich tiskáren, ochotně zajistíme bezpečnou dopravu kompletní zásilky nejen po České republice, ale i po Evropě.

PRAHA
Tiskařská 2
108 00 Praha 10
Tel.: 225 068 109

Zobrazit na mapě

OLOMOUC
Pavelkova 7
772 11 Olomouc
Tel.: 583 803 112

Zobrazit na mapě