Produkty

Princip tisku je stále stejný, přesto Vám pro každou příležitost vyrobíme jiný druh tiskoviny. Zavolejte nám a dohodneme se, co přesně pro Vás můžeme vyrobit. Nejčastěji naše výrobky dělíme do následujících tří skupin.

Noviny

Není nic staršího než včerejší noviny? Proto již dnes vytiskneme ty zítřejší. Pro někoho je četba novin rituálem, symbolem. Pro nás řemeslem, ze kterého naše tiskárna vzešla. Ale ano, ty nejžhavější aktuality si i my přečteme na internetu. Nic ale nenahradí ten pocit, když si ráno otevřeme čerstvé noviny. My papíru věříme.

Časopisy a magazíny

Jsou situace, kdy je potřeba tištěný obsah zabalit do luxusnější podoby. Ze skladu vybereme některý z kvalitních bělených papírů. Pro čistý vzhled odřízneme všechny technologické značky a punktury. Přišijeme pevnou obálku z tužšího papíru a dokončíme zpracování tak, jak se Vám bude líbit. Časopis je dnešním králem mezi tištěnými výrobky, prezentujte se na úrovni a úspěch máte na dosah ruky – s námi výhodně.

Letáky

Dejte o sobě vědět! Prezentovat své produkty je základ úspěchu. Naše rotačky jsou připraveny rychle vyrobit neomezené množství Vašich letáků. Nesmí na prospektu zůstat „novinové“ nepotištěné okraje? Potřebujete tisknout na spad? Potřebujete snížit hmotnost letáku a ušetřit na distribuci? Přebytečnou plochu během výroby ořízneme.

Křížovky

Pokoušeli jste se někdy psát na lesklý papír? Nebojte se, luštit lze mnohem snáze - naše papíry jsou pro křížovky jako dělané. Snadno se na ně píše, snadno se gumuje. I to je důvod, proč velcí a tradiční křížovkáři tisknou u nás. Lesklý papír? Ten patří leda tak na obálku.

PRAHA
Tiskařská 2
108 00 Praha 10
Tel.: 225 068 109

Zobrazit na mapě

OLOMOUC
Pavelkova 7
772 11 Olomouc
Tel.: 583 803 112

Zobrazit na mapě