Jsme součástí mediální skupiny MAFRA

Tiskárny MAFRAPRINT jsou součástí MAFRA a.s., vydavatele deníků MF DNES, LIDOVÉ NOVINY a METRO. Více jak 60% tiskové kapacity věnujeme externím objednatelům. Tiskovou prezentaci vaší společnosti nebo výrobků pomůžeme dále zkombinovat i s dalšími mediatypy jako je nejposlouchanější české rádio Impuls a TV ÓČKO.

Zjistit více

Jsme vybaveni kvalitní výrobní technologií

Máme 7 výrobních linek, jejichž základem jsou coldsetové ofsetové rotační tiskové stroje König & Bauer Colora a expediční zařízení FERAG. Geografická koncepce dvou závodů se shodnou technologií v Olomouci a Praze poskytuje výborné podmínky pro dodržení vysoké kvality tištěné produkce a rychlé zásobení všech krajů a blízkého zahraničí.

Zjistit více

Tiskneme noviny, časopisy, letáky a další formáty

S našimi produkty se dostáváte do styku každý den. Ať už jsou to celostátní deníky, regionální zpravodaje, obchodní letáky, nebo magazíny a časopisy různého zaměření. Dejte o sobě vědět letákem, který vám bleskově vytiskneme v neomezeném množství, časopisem na běleném papíru nebo seriózními novinami.

Zjistit více

Možnosti dokončovacího zpracování jsou široké

Rozšířili jsme možnosti dokončování o moderní stroj Muller Martini pro snášení a šití magazínů. Nakoupili jsme ořezové bubny od společnosti Ferag pro výrobu širokého spektra rozměrů, a to v tiskové rychlosti. Veškeré výrobky vám jsme tedy schopni nejen bleskově připravit, ale také úhledně zabalit a dovézt, kam budete potřebovat.

Zjistit více

Vytiskneme stránek A4 za 1h 50 400 000

Vytiskneme novin za 1h 525 000

Tiskneme rychlostí 10 metrů/s

Naše historie trvá let

CTP

Pět osvitových jednotek Computer to Plate pro vás bleskově připraví tiskové desky pomocí laserového paprsku a to bez použití dalších materiálů.

Online ořez

Nelíbí se vám „novinové“ okraje nebo chcete dosáhnout jiného než základního formátu? Pomocí ořezu tiskoviny až ze tří stran jsme schopni vám toto nabídnout.

Vazba V1

Výsledný produkt je možné sešít kovovými skobičkami a to v plné tiskové rychlosti. Snášení a sešití vnitřní složky se zušlechtěnou obálkou není problém.

Tisk

Naší předností je rychlost přenosu elektronických dat na papír, přesnost dodržování harmonogramů, vysoká hodinová kapacita a kvalita čtyřbarevného tisku.

Sociální sítě

Sledujte naše videa na YouTube.

Produkty

Princip tisku je stále stejný, přesto Vám pro každou příležitost vyrobíme jiný druh tiskoviny. Zavolejte nám a dohodneme se, co přesně pro Vás můžeme vyrobit.

TELEVIZE ÓČKO

První česká tematická televize se zaměřením na hudbu a moderní lifestyle

RÁDIO IMPULS

Týdně si Rádio Impuls naladí bezmála dva miliony posluchačů po celé republice

IDNES.CZ

Nejnavštěvovanější zpravodajský portál v ČR nabízí širokou škálu obsahu

TÉMA

Zpravodajsko-společenský týdeník s širokým záběrem vychází každý pátek

METRO

Nejčtenější deník v Praze vychází v 50 městech ČR se čteností 500 000

Firemní profil

Jsme tiskárna se dvěma strategicky umístěnými závody a dostatečnou kapacitou k uspokojení velkých, středních, ale i malých zakázek. To vše v široké škále rozměrů. S námi máte v jednom balíčku i mediatypy z celé společnosti MAFRA.

Zjistit více

Výrobní technologie

Specializujeme se na coldsetový ofsetový tisk, přenos barev probíhá z tiskové formy na potiskovaný materiál nepřímo a na něm pak zasychají. Dokončovací zařízení umožňuje ořez tiskoviny až ze tří stran, kompletaci a vazbu V1, vklad externí přílohy či lepení inzertních štítků.

Zjistit více

PRAHA
Tiskařská 2
108 00 Praha 10
Tel.: 225 068 109

Zobrazit na mapě

OLOMOUC
Pavelkova 7
772 11 Olomouc
Tel.: 583 803 112

Zobrazit na mapě